Παρασκευή 4 Μαρτίου 2011

LIVEBET by ΝΑΡΚΑΛΙΕΥΤΗ

04/03/2011
ΤΑΜΕΙΟ 1013,30
Μας δικαίωσε το μπάσκετ αλλά όποιος είδε το ματς της ΠΟΝΦΕΡΑΝΤΙΝΑ με την ΜΠΕΤΙΣ θα καταλάβει γιατί δεν πήγαμε ταμείο. Ακυρωθέν γκολ και μη καταλογισμός πέναλτι μετά το 80 και ενώ το σκορ ήταν 1-1. Δεν μας ήθελε ο διαιτητής. Αυτά έχει το στοίχημα, πάμε παρακάτω…
106. ΓΚΡΕΝΟΜΠΛ – ΝΑΝΤ. Χ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ( 1.70 ).
Σε κακή κατάσταση και οι 2 ομάδες. Η παράδοση δείχνει νίκη της Ναντ. Πολύ πιθανό και το 2-3 γκολ. Ωστόσο θα επιλέξω Χ στο ημίχρονο με την ελπίδα να δείξουν τον κακό εαυτό τους στο Α ημίχρονο.
117. ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ – ΓΚΕΝΚ. 1/1 ( 2,80 )
Στο ντέρμπι του Βελγίου για την κατάκτηση του πρωταθλήματος θα πάω υπέρ της ομάδας της ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ αν και η αντίπαλη της είναι σε καλύτερη αγωνιστική κατάσταση. Θα κυνηγήσω την υψηλή απόδοση της νίκης από το α ημίχρονο.
102. ΧΕΡΤΑ – ΦΣΒ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ. OVER 2,5 ( 1,40 )
Κλείνω την τριάδα με ένα φαβόρι το οποίο όμως εύκολα μπορεί να σπάσει. Απλά θα περιμένω να επιβεβαιώσει την φόρμα της η ΧΕΡΤΑ απέναντι σε μια ομάδα που δεν βλέπεται. Η ΧΕΡΤΑ έχει 8 συνεχόμενα ΟVER. Ας ελπίσουμε να μην χαλαρώσει σήμερα.